Нафтогазовидобувна галузь потребує негайного реформування

4 года тому Mariya Нафтогазовидобувна галузь потребує негайного реформування

 иииВ Міжнародному інституті менеджменту відбувся круглий стіл: Видобування нафти та газу в Україні — міфи та реальність, організований парламентським комітетом з питань ПЕК, ядерної політитки та ядернї безпеки за ініціативи першого заступника голови комітету Олесандра Домбровського.

Зустріч (на яку були запрошені народні депутати, іноземні спеціалісти, урядовці, представники підприємств, журналісти, профільні фахівці та експерти) та обговорення тривало більше трьох годин.

Учасники послухали доповіді та обговорили потенціл України у видобуванні нафти та газу. Подискутували про прогнозні ресурси, видобувні запаси, збільшення видубутку за рахунок сучасних технологій. Обговорили також стан геологорозвідквальних робіт в Україні, позитивні та негативні існуючі фактори впливу, що стимулюють розвиток видобування природного газу та нафти в Україні. Та подискутували щодо шляхів реформування нафтогазовидобувної галузі.

«Всі учасники зійшлися на тому, що реформи, як повітря, потрібні сьогодні галузі. Інакше ми ризикуємо втратити одну з бюджетоутворюючих галузей в нашій країні», — зазначила Марія Яковлєва на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

иииииииии

 

иии

 

и