Марія Яковлєва: в парламенті братиму активну участь у зміні законодавства та проведенні необхідних реформ в газовій сфері

5 лет тому Mariya Марія Яковлєва: в парламенті братиму активну участь у зміні законодавства та проведенні необхідних реформ в газовій сфері

«В Україні мають запрацювати закни європейського рівня. Про це на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці написала кандидат в народні депутати по 223 виборчому округу Марія Яковлєва.

Чому ми маємо високі ціни на комунально-житлові послуги, але не маємо відповідної якості?Що відбувається з газом? Чому при власному видобутку блакитного палива ми все одно енергетично залежні від Росії? Що можна зробити, щоб знищити корупцію в паливно-енергетичному комплексі? Ці питання сьогодні досить актуальні. Вони підіймаються практично на кожній зустрічі з людьми, які я проводжу щодня в Шевченківському районі.
Як депутат Верховної Ради братиму активну участь у зміні нашого законодавства і проведенні необхідних на сьогодні реформ в газовій сфері. Маю для цього відповідні знання та досвід. Впевнена: в Україні мають запрацювати закони європейського рівня, які дадуть можливість кожному з вас вибирати найякісніші послуги за найвигіднішими цінами. Ми маємо створити систему, при якій постачальники цих послуг та енергоносіїв змагатимуться і цінуватимуть кожного споживача своїх послуг, як це сьогодні відбувається в Європі».

IMG_4676